کلینیک زیبایی مهتا چگونه کار می کند؟

ابتدا BMI شما را بررسی می کنیم.

BMI یا شاخص توده بدنی یک ابزار اندازه‌گیری است که نشان می‌دهد قد و وزن شما تا چه حد با هم تناسب دارند و آیا دچار کمبود یا اضافه وزن هستید یا خیر؟ برای به دست آوردن نتیجه ، باید از فرمول محاسبه BMI با استفاده از فاکتورهایی همچون سن، وزن، قد و جنسیت استفاده کنید.

برنامه ریزی می کنیم

قبل از انجام عمل با پزشک خود مشورت شده و توضیح کاملی از شرایط جسمانی و دارو یا مکمل هایی که مصرف نموده را به پزشک ارائه می شود. برخی از داروهای شیمیایی و یا داروهای گیاهی که مصرف می نمایید.

خدمات می دهیم

ما زیبایی ایجاد می کنیم . علاوه بر  ارائه خدمات جامع زیبایی و مراقبت های پوست و مو و لیزر. با تجهیزات پیشرفته، تمام خدمات در یک محیط راحت و لوکس ارائه می شود.

پشتیبانی می کنیم

تیم متخصصان کلینیک مهتا همیشه در تلاش هستند تا تجربه شما در محل را آرام و لذت بخش کنند. و در عین حال ظاهری عالی برای پوست و مو و اندام شما ایجاد کنند.

مراقبتهای پوست مو - جوانسازی - زیبایی - پاکسازی

تاریخچه عملکرد کلینیک زیبایی مهتا

رازهای زیبایی در

کلینیک زیبایی مهتا جردن

کلینیک زیبایی مهتا جردن

مراقبتهای پوست مو - جوانسازی - زیبایی - پاکسازی

برخی از داروهای شیمیایی و یا داروهای گیاهی که مصرف می نمایید، باعث اختلالاتی شود و پزشک شما باید از موارد با خبر باشد. بدین ترتیب دکتر متخصص می تواند آن را قطع نموده و در صورت نیاز جایگزینی برای آن انتخاب نماید . یک جلسه مشاوره ای با پزشک ، می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.

رفلکسولوژی

یک هنر شفا دهنده ۴،۰۰۰ ساله است که فقط چند مطالعۀ پزشکی از مزایای آن برای بدن حمایت می کند.

کاشت ناخن

کاشت ناخن پودری از لحاظ زیبایی و مقاومت رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است.

پیام رسان واتس آپ کلینیک زیبایی مهتا
ارسال پیام