تماس با ما

ما زیبایی ایجاد می کنیم .

 علاوه بر  ارائه خدمات جامع زیبایی و مراقبت های پوست و مو و لیزر. با تجهیزات پیشرفته، مرکز زیبایی – ترزیق ژل و بوتاکس ، تمام خدمات در یک محیط راحت و لوکس ارائه می شود. برخی از داروهای شیمیایی و یا داروهای گیاهی که مصرف می نمایید، باعث اختلالاتی شود و پزشک شما باید از موارد با خبر باشد.  بدین ترتیب دکتر متخصص می تواند آن را قطع نموده و در صورت نیاز جایگزینی برای آن انتخاب نماید . یک جلسه مشاوره ای با پزشک ، می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.

تماس با ما

کلینیک زیبایی ، مراقبتهای پوست و مو ، لیزر

تیم متخصصان کلینیک زیبایی مهتاتزریق لب روسی  همیشه در تلاش هستند تا تجربه شما در محل را آرام و لذت بخش کنند و در عین حال ظاهری عالی برای پوست و مو و اندام شما ایجاد کنند .

در این مرکز علاوه بر خدمات جامع زیبایی ، مراقبتهای پوست و مو و لیزر با تجهیزات پیشرفته ، تمام خدمات در یک محیط راحت و لوکس ارائه می شود.

فیبروز ابرو – مادلینگ صورت – جوانسازی پوست – کلینیک زیبایی مهتا – تزریق لب روسی جردن – ونک 

اطلاعات تماس
021-88875627
info@mahtaclinic.com

شعبه مرکزی
تهران – جردن – برج امیر پرویز – طبقه 9 – واحد 96

شعبه 
تهران – جردن – برج امیر پرویز – طبقه 9 – واحد 96

مرکز زیبایی – ترزیق ژل و بوتاکس

ما زیبایی ایجاد می کنیم .  علاوه بر  ارائه خدمات جامع زیبایی و مراقبت های پوست و مو و لیزر. با تجهیزات پیشرفته، مرکز زیبایی – ترزیق ژل و بوتاکس ، تمام خدمات در یک محیط راحت و لوکس ارائه می شود. ترزیق ژل و بوتاکس برخی از داروهای شیمیایی و یا داروهای گیاهی که مصرف می نمایید، باعث اختلالاتی شود و پزشک شما باید از موارد با خبر باشد.  بدین ترتیب دکتر متخصص می تواند آن را قطع نموده و در صورت نیاز جایگزینی برای آن انتخاب نماید . یک جلسه مشاوره ای با پزشک ، می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.

پیام رسان واتس آپ کلینیک زیبایی مهتا
ارسال پیام